Dnia 21.10.202r.w Przędzelu odbyła się impreza sportowa „Biegam Leśnym Szlakiem”. Zawody zostały zorganizowane przez LZS Przędzel i Lasy Państwowe. W zawodach biegowych startowali uczniowie naszej szkoły , którzy otrzymali pamiątkowe medale i puchary. Zawodom patronował Pan Burmistrz Waldemar Grochowski i Pan Leśniczy Leśnictwa Borowina Pan Grzegorz Szabat. Zawody pomagali przeprowadzić również : Pani Ewa Grochowska Pani Sołtys Bożena Małek Pani Ewa Okoń Prezes LZS Przędzel Pan Dawid Kluk, Koło Gospodyń Wiejskich w Przędzelu , Ochotnicza Straż Pożarna w Przędzelu i Rodzice uczniów naszej szkoły. Wyniki naszych uczniów: grupa przedszkolaków III miejsce Ania Tużnik i Antoni Bałamut, grupa Młodzik dziewcząta I miejsce Jagoda Bąk z klasy-IV i III miejsce Alisa Maksymenko z klasy IV, grupa Młodzik chłopcy I miejsce Sebastian Serafin z klasy III, II miejsce Antoni Cagara z klasy III i III miejsce Sebastian Deryło z klasy III, grupa Junior dziewczęta II miejsce Natalia Gut z klasy VI, grupa Junior chłopcy II miejsce Piotr Tużnik z klasy VI. 

  • „Biegam Leśnym Szlakiem”._1
  • „Biegam Leśnym Szlakiem”._2
  • „Biegam Leśnym Szlakiem”._3
Więcej w galerii

Dodatkowe informacje