ŻYCZENIA NA WAKACJE - Zespół Szkół Ogólnokształących i Technicznych w WojkowicachZespół Szkół Ogólnokształących i Technicznych w Wojkowicach

Szanowni Rodzice!

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Przędzelu
serdecznie zaprasza wszystkie nowo przyjęte dzieci, które
rozpoczną przygodę z przedszkolem na dni adaptacyjne

w dniach

od 22.08.2023 r. do 01.09.2023 r. godz.: 09:00-11:00.

Wszystkie dzieci wraz z rodzicami zachęcamy do wzięcia
udziału w spotkaniach aby ułatwić dziecku zaprzyjaźnienie

się z przedszkolem.

Prosimy o zabranie dobrego humoru oraz zmiennego

obuwia dla dzieci :)

Dyrektor Szkoły
Kania Marta

  Dnia 23czerwca 2023r. 11 uczniów klasy VIII ukończyło Publiczną Szkołę Podstawową w Przędzelu. Z tej okazji na sali gimnastycznej odbyła się uroczystość z udziałem Nauczycieli , Rodziców i zaproszonych gości. Ósmoklasiści wspólnie z wychowawcą przygotowali i przedstawili montaż słowno- muzyczny zatytułowany „To były piękne dni”. Wspominali w nim swoje szkolne lata, dziękowali nauczycielom za ich pracę, a rodzicom za wsparcie. Następnie Pani Dyrektor Marta Kania wręczyła wszystkim świadectwa, dyplomy absolwenta. Uczniowie wyróżnieni otrzymali dodatkowo nagrody za wysokie wyniki w nauce, a ich rodzice listy gratulacyjne. Ponadto Oktawian Malski z rąk zastępcy Burmistrza Dariusza Świty otrzymał nagrodę i tytuł „Najzdolniejszy uczeń”. Uroczystość zakończyła się podziękowaniami rodziców i przygotowanym przez nich poczęstunkiem.

 • Pożegnanie absolwentów_1
 • Pożegnanie absolwentów_2
 • Pożegnanie absolwentów_3
Więcej w galerii

 Dnia 16.03.2023 r. odbył się Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny.

Dwóch naszych uczniów tj. Zuzanna Deryło i Arkadiusz Kukulski uzyskało

WYRÓŻNIENIA w MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE KANGUR MATEMATYCZNY. 

Uczniów do konkursu przygotowała pani Ewa Skoczylas.

Gratulujemy im i życzymy dalszych sukcesów.

 • Wielki sukces naszych uczniów z matematyki_1
 • Wielki sukces naszych uczniów z matematyki_2
 • Wielki sukces naszych uczniów z matematyki_3

 

Najlepsi z najlepszych w Publicznej Szkole Podstawowej w Przędzelu

  Rok szkolny 2022/2023 to już 5 rok, w którym uczniowie naszej szkoły korzystali z programu Insta.Ling (www.instaling.pl). Sesja Insta.Ling może trwać zaledwie kilka minut, ale wśród wielu obowiązków to ogromna praca ze strony uczniów, aby znaleźć na nią czas 5 razy w tygodniu. Są również i tacy uczniowie, którzy pracowali 7 dni w tygodniu od września do końca maja. Zrobiliśmy sobie tylko przerwy na święta i ferie. Brawo dla tych wszystkich ambitnych uczniów! Na pewno słownictwo z lekcji przećwiczone w ten sposób zostało solidnie powtórzone i utrwalone. Uczniowie, którzy uzyskali średnią z ocen miesięcznych (licząc od września do maja) co najmniej 4,5, otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody książkowe. To oni wyróżnili się największą systematycznością i efektywnością. Gratuluję i mam nadzieję, że książki zostaną przeczytane smile


Uczniowie należący do tego grona to:
Kl. II
Emilia Małek
Sebastian Serafin
Karol Urbanik
Helena Potocka
Milena Bigos

Kl. III
Filip Brągiel
Nikola Kufel
Oliwia Kucio
Marlena Urbanik

Kl. IV
Maciek Bartoszek
Maja Bigos
Liliana Galczak
Patrycja Gut
Szymon Konior
Norbert Kosiński
Arkadiusz Kukulski
Miłosz Siembida
Miłosz Urbanik
Oliwia Wołoszyn
Karol Byra
Adrian Tużnik

Kl. V
Michał Fusiarz
Natalia Gut
Artur Kosiński
Szymon Urbanik
Piotr Tużnik

Kl. VI
Zuzanna Deryło
Laura Małek
Szymon Ptak

Kacper Tabor
Kacper Urbanik
Nadia Potocka

Kl. VII
Zuzanna Brągiel

Kl. VIII
Amelia Jarosz
Kamil Oleksak

MISTRZ INSTALING

W maju zorganizowany został konkurs w celu wyłonienia Mistrza Insta.Ling w klasach II – VII.
Mistrzowie Insta.Ling w poszczególnych klasach to:
Kl. II – Milena Bigos
Kl. III – Filip Brągiel
Oliwia Kucio
Emilia Skerra
Kl. IV – Miłosz Siembida
Kl. V – Natalia Gut
Kl. VI – Zuzanna Deryło
Nadia Potocka
Kacper Urbanik
Alan Dubanowicz
Kl. VII – Wiktor Zając

Zwycięzcy otrzymali piękne Certyfikaty Mistrza oraz nagrody książkowe i rzeczowe. Wszystkie książki zostały ufundowane przez Radę Rodziców, natomiast nagrody rzeczowe zostały ufundowane przez wydawnictwo Macmillan. Dziękujemy!

Dominika Małek

 • Insta.Ling 2022/2023_1
 • Insta.Ling_2

 

  Dnia 20 czerwca br. uczniowie klasy III, IV, V, VII uczestniczyli w wycieczce do Ośrodka Szkoleniowo – Wypoczynkowego w Ulanowie pod opieką swoich wychowawców i rodziców. Poszczególne grupy uczniów zwiedziały pobliską stadninę koni, mini zoo, a niektórzy uczniowie klasy trzeciej skorzystali nawet z jazdy konnej. Następnie wszyscy udali się nad Tanew, gdzie odbyły się gry i zabawy na świeżym powietrzu. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również małe, drewniane chatki. Na koniec uczestnicy w pobliskiej restauracji zjedli smaczne pizzę. Wyjazd ten był znakomitą przygodą i pozostawił niezapomniane wrażenia.

 • Wycieczka do Ulanowa_1
 • Wycieczka do Ulanowa_2
 • Wycieczka do Ulanowa_3
Więcej w galerii

Dzień Ojca – Sołectwo Łubiana

 • Dzień Mamy i Taty_1
 • Dzień Mamy i Taty_2
 • Dzień Mamy i Taty_3
Więcej w galerii

  Dnia 16 czerwca dzieci z klasy pierwszej i drugiej wraz z wychowawczyniami i rodzicami udały się na wycieczkę autokarową do Bałtowa. Pobyt w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym rozpoczęły od Oceanarium, gdzie za pomocą technologii trójwymiarowego przekazu mogły z bliska zobaczyć jak wyglądało podwodne życie miliony lat temu. Następnie uczniowie wędrując ścieżkami Jura Parku podziwiali naturalnej wielkości modele dinozaurów i innych prehistorycznych stworzeń. Kolejnym punktem wycieczki był Zwierzyniec Górny, który dzieci zwiedzały amerykańskim żółtym schoolbusem i gdzie miały okazję zobaczyć wiele gatunków zwierząt m.in. wielbłądy, lamy i strusie. W drodze powrotnej z Parku Safari najmłodsi zatrzymali się w Parku Miniatur, gdzie podziwiali modele zamków i pałaców znajdujących się w różnych częściach Polski. Po intensywnym zwiedzaniu przyszła pora na odpoczynek i pyszny obiad. Ostatnim punktem wycieczki były zabawy w Parku Rozrywki, gdzie na najmłodszych czekały karuzele, dmuchańce, gokarty, trampoliny i wiele innych atrakcji. Wycieczka była bardzo udana i z pewnością na długo pozostanie w pamięci dzieci.

 • Wycieczka do Bałtowa_1
 • Wycieczka do Bałtowa_2
 • Wycieczka do Bałtowa_3
Więcej w galerii

 • PIKNIK RODZINNY_1
 • PIKNIK RODZINNY_2
 • PIKNIK RODZINNY_3
Więcej w galerii

  Pierwszego czerwca uczniowie VIII klasy uczestniczyli w Dniach Otwartych w Zespole Szkół im. Władysława Sikorskiego w Rudniku nad Sanem. Uczniowie zapoznali się z ofertą edukacyjną szkoły, uczestniczyli w konkursach i atrakcjach przygotowanych dla nich z okazji Dnia Dziecka.

 • Dni Otwarte_1
 • Dni Otwarte_2
 • Dni Otwarte_3